Franchise Başvuru Formu

FRANCHISE MENÜ

Avantajlı Franchise paketlerimizi incelediniz mi ? 4 farklı paketten sizin için en uygun olanı seçin. Sizinle hemen iletişime geçelim. İzmir’den Türkiye’ye yayılan bu lezzet ağının bir parçası olun.

FRANCHISE İLETİŞİM

FRANCHISE BAŞVURU FORMU
ALIŞILMIŞIN DIŞINA ÇIKIN YATIRIMINIZLA FARK YARATIN

Battalzade Çiğköfte ailesine katılın. Lezzeti, kıvamı ve sunumu ile bireylerin damak tatlarını değiştiren, sistemin bir parçası olun. Türkiye genelinde Franchising veren Battalzade Çiğköfte Franchisingini almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Türkiye genelinde bayilikler veren Battalzade Çiğköfte yatırımcılarına ve müşterilerine verdiği değer ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen markalarından biridir.

BATTALZADE ÇİĞKÖFTE FRANCHISINE SAHİP OLMANIN FAYDALARI !

Battalzade Çiğköfte Fast Food Zincirleri binlerce insanın damak tadına hitap edebileceğiniz, lezzeti uygun fiyat ile buluşturan eşi benzeri görülmemiş iş fırsatı barındıran bir Franchising sistemindir.

Alışılmışın dışına çıkarak yatırımınız ile fark yaratmak istiyorsanız, risk seven kurucularımızın sizler için hazırladığı Franchising sistemine katılın, yatırımınız değer kazansın !

BATTALZADE ÇİĞKÖFTEYİ DAHA YAKINDAN TANIYIN !

Battalzade Çiğköfte İzmir de 2010 yılında faaliyete geçmiştir. Firmamız piyasada kaliteyi ilke edinip güler yüzlü hizmet, sağlık kurallarına gösterdiği hassasiyetiyle kısa zamanda halkın beğenisini kazanmıştır. Yatırımcılardan gelen talep üzerine Türkiye geneline bayilik vermeye başlamıştır.

Firmamız Anadolu yemek kültürünün geleneksel tatlarını bir araya getirerek kalite, lezzet ve hijyenden ödün vermeden gıda güvenliğine ve İslami kurallara uygun bir şekilde el değmeden otomatik makinelerde üretip, aynı gün içerisinde müşterilerimize sunmaktadır.

BATTALZADE ÇİĞKÖFTE FRANCHISE DESTEĞİ NEDİR?

Satış eğitimlerinden,beklentilerinden,amaçlarından tutun da site tasarımına kadar tüm işletme ihtiyaçlarını destekleyebilecek bir franchising sistemi sağlıyoruz. Satış fırsatlarınızı artırmak için devamlı yeni kampanyalar ile sizleri tanıştırıyoruz. Yerel medya, eğitimler ve profesyonel franchising danışmanlığı sayesinde, şundan emin olabilirsiniz ki devamlı marketing ve satış konusunda Franchising ömrünüz boyunca destekleneceksiniz.

PROFESYONEL MARKETING DESTEĞİ

Ulusal Medya PR çalışmaları Sosyal Medya PR ve satış destek çalışmaları Özelleştirilmiş satış materyalleri için basılı mecra çalışmaları Yerel Satış Danışmanlığı Müşteri ihtiyacına yönelik planlanan kampanya çalışmaları Web Tabanlı istek formları ile desteklenen satış ağı

ORYANTASYON VE EĞİTİM DESTEĞİ

Hazırlıklı değilseniz yeni bir işletme kurmak gözünüzü korkutabilir. Alanında tecrübeli satış ve pazarlama ekibimiz tarafından düzenli verilecek eğitimler ile yatırım için hazırlıklı olduğunuzdan emin oluyoruz.

Pazarlama ve Satış stratejik planlama eğitimi. Yatırım idari kontrol eğitimi. Web platform destekli online seminerler ve eğitimler.